Управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму розроблятиме дорожню карту туристичних місць Житомирщини

17.03.2017 16:42 Житомирська область, туризм, дорожня карта, велотуризм, зелений туризм, розвиток, Роман Крисюк Версія для друку
528

1Об’єднання зусиль влади, громади, бізнесу та науки задля популяризації туризму в Україні, вплив туризму на соціально-економічний розвиток країни, а також перспективи розвитку туристичної галузі – такі питання обговорювались під час засідання Ради туристичних міст і районів, яке відбулося у Львові  16-17 березня.

 

Про це розповів начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роман Крисюк, який взяв участь у засіданні Ради.

 

«Перш за все, завдяки участі у Раді, ми переймаємо досвід інших регіонів. Також вони нам допомагають нам, як можна це зробити в нашій області. По-друге, на Житомирщині ми розвиваємо зелений туризм та велотуризм, завдяки якому, всі зможуть побачити красу нашої області», – сказав Роман Крисюк.

 

Також він додав, що управлінням промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації планується створення дорожньої карти туристично-привабливих місць, а вже згодом на автошляхах будуть встановлені знаки, які вказуватимуть шлях до них.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців