Уряд підвищив розмір допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців

17.11.2017 09:26 Військовослужбовці, сім’ї загиблих, грошова допомога, військова служба, інвалідність, кошти, збільшення Версія для друку
454

1Уряд підвищив розмір одноразової допомоги в разі загибелі, інвалідності чи часткової втрати працездатності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів.

 

Розмір одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, військовозобов’язаних або резервістів під час виконання ним обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби, збільшено з 500 до 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня календарного року (з 800 тис грн до 1,2 млн грн – на 1 січня 2017 року).

 

При цьому розмір допомоги сім’ї в разі смерті військовослужбовця, військовозобов’язаного чи резервіста, який покликаний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори або для проходження служби у військовому резерві, залишився в розмірі 500 прожиткових мінімумів.

 

Також збільшено розмір одноразової допомоги в разі встановлення військовослужбовцю інвалідності I групи – з 250 до 400 розмірів прожиткового мінімуму, з 200 до 300 прожиткових мінімумів – в разі встановлення військовослужбовцю інвалідності II групи, а також з 150 до 250 прожиткових мінімумів – в разі встановлення інвалідності III групи.

 

Відповідні зміни до Порядку призначення і виплати одноразової грошової внесені постановою Кабміну від 15 листопада.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців