Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій

21.06.2017

26 квітня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій і  родини, що зекономили гроші по субсидіях на газ й електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації.

 

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам - еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії або 100 кубів газу, якщо цей ресурс використовується для опалення.

 

До 1 червня постачальники послуг надають управлінням соціального захисту перелік осіб, які отримують субсидію і мають економію. До 1 липня управління соціального захисту, місцеві державні адміністрації мають повідомити громадянам про те, що у них є економія.

 

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може також відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

 

Для отримання коштів необхідно в період до 1 вересня цього року подати до місцевого управління праці та соціального  захисту населення заяву (довільної форми), на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність, де вказати або банківський рахунок, або відділення пошти, куди повинні перераховуватися кошти.

 

Отримувач субсидії має самостійно обрати уповноважену банківську установу, через яку проводяться виплати соціальних допомог і пенсій, та відкрити рахунок. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути вже відкритим.

 

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (0412) 24-14-08.

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців