В Баранівській ОТГ впроваджують пілотний проект «Рука допомоги»

12.07.2018 17:51 пілотний проект "Рука допомоги", Міністерство соціальної політики, Баранівська ОТГ, фінансова підтримка Версія для друку
284  

рука допомогиЯк отримати безробітнім мешканцям кошти для започаткування власного бізнесу розповіли під час прес-конференції «Реалізація пілотного проекту «Рука допомоги» в Баранівській ОТГ Житомирської області».

 

 

Прес-конференція відбулась сьогодні, 12 липня, в стінах офісу «Центру розвитку місцевого самоврядування».

 

 

Розповіла про проект «Рука допомоги» його координатор Інна Шинкаренко.

 

«Ми можемо із впевненістю оголосити про успішний старт в Баранівській ОТГ пілотного проекту «Рука допомоги» від Міністерства соціальної політики та Світового Банку. Цим проектом ми хочемо допомогти повернути до активного життя тих, хто немає роботи, із малозабезпеченої сім'ї, вимушений переселенець. Саме так держава допомагає цим категоріям населення успішно розпочати власний бізнес. «Рука допомоги» проходить другий рік поспіль і має позитивні результати, а саме – станом на 1 липня 176 осіб вже отримали фінансову допомогу і успішно реалізують свої проекти».

 

 

Також участь у заході взяли заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації Світлана Бойм,  заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева та начальник управління соціального захисту населення Баранівської ОТГ Володимир Цицюра.

 

«Цей проект допомагає вкладати гроші у людину, її соціальний розвиток. Дуже приємно, що до цього долучено Баранівську громаду, де вже подано 20 заявок на отримання фінансової допомоги. Сподіваємось, що ця приємна тенденція продовжиться», - відмітила Світлана Бойм.

 

 

 

Загалом, спікери наголосили, що Баранівська ОТГ є однією з трьох громад, де реалізовується проект і вже зараз можна говорити про високий рівень зацікавленості проектом. А саме втілення проекту позитивно вплине на стан ринку праці в області.

 

 

На останок було відмічено, що за підсумками реалізації пілотного проекту буде розроблений  законопроект по розповсюдженню успішного досвіду на всю територію України.

 

 

Довідково. Для того, щоб подати заявку на участь у пілотному проекті «Рука допомоги», потрібно:

 

  1. Звернутись до районного управління з питань соціального захисту населення або до базового центру зайнятості за місцем проживання;
  2.  Написати заяву на участь у пілотному проекті «Рука допомоги»;
  3. Надати довідку про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

 

Детальна інформація на сайті проекту: http://rukadopomogu.com.ua/ua/about.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців