В області більше 500 ОСББ надають якісні послуги з утримання будинків

5.09.2017 18:07 Житомирська область, ОСББ, будинки, теплий кредит, енергоефективність Версія для друку
281

На Житомирщині функціонує 519 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, на обслуговуванні яких знаходиться  846 будинків.

 

Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та  житлово-комунального господарства ОДА.

 

«519 об’єднань співвласників обслуговують 846 багатоквартирних будинків в області. Для надання якісних послуг мешканцям будинків ОСББ проводять конкурсні відбори підприємств різних форм власності – на ці роботи в області задіяно уже 22 приватних підприємств. Крім послуг з утримання будинків та прибудинкової території, ОСББ вирішують питання ефективного використання енергоресурсів. За рахунок державної та обласної програм відшкодування «теплих» кредитів у багатоквартирних будинках здійснюється заміна покрівлі, вікон та дверей, ремонт системи теплопостачання, утеплення тощо», – йдеться у повідомленні департаменту.

 

Так, з початку дії Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження з обласного бюджету ОСББ Житомирщини відшкодовано 37 «теплих» кредитів на суму  65 млн 16,6  тис. грн.

 

Тільки у серпні 2017 року 17 ОСББ взяли  «теплі» кредити для заміни вікон, дверей, освітлення, ремонту системи опалення на  3 млн 359,2 тис.грн.

 

Нагадаємо, що з початку 2017 року 13 ОСББ отримали відшкодування за обласною програмою «теплих кредитів».

 

Довідково: Об'є́днання співвла́сників багатокварти́рного буди́нку, або ОСББ — (юридична особа, створена для представлення спільних інтересів об'єднань) це неприбуткова юридична особа, створена власниками житлових та нежитлових приміщень для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців