В області готуються до можливого зниження температури повітря

15.12.2016 16:26 Версія для друку
473

1Сьогодні,15 грудня, відбулося засідання оперативного штабу обласної комісії з питань ТЕБ та НС з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у період ускладнення погодних умов під керівництвом начальника управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Сергія Безносюка.

 

У роботі штабу також взяли участь представники ДСНС України в області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та інших відповідальних служб.

 

За прогнозом українського гідрометцентру по всій території України з 16 по 24 грудня очікується зниження температури повітря. У випадку погіршення ситуації, пов'язаної з ускладненням погодних умов, миттєво вживати заходів для її стабілізації.

 

У разі необхідності, буде організовано стаціонарні пункти обігріву для надання допомоги людям, відновлено роботу закладів із надання нічного та тимчасового притулку бездомних громадян, організовано відвідування громадян похилого віку, осіб із інвалідністю, особливо у сільській місцевості для вжиття заходів із запобігання переохолодження вдома.

 

Наразі підрозділами Управління ДСНС України в області організований постійний моніторинг погодних умов на території області, забезпечено готовність чергових підрозділів, пожежної, інженерної та іншої аварійно-рятувальної техніки Управління до реагування на надзвичайні ситуації.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців