В області проводитимуться виїзні консультпункти з питань запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

16.03.2017 15:32 Житомирська область, засідання координаційної ради, запобігання насильству в сім’ї, протидія торгівлі людьми, обласна комплексна програма, Світлана Гресь Версія для друку
370

 


Про це розповів сьогодні на засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк, окреслюючи основні заходи обласної комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини» на 2017-2020 роки.


Заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Бойм у своєму виступі зупинилася на питанні протидії торгівлі людьми. Вона повідомила, що в області функціонує лише 20 фірм, що мають відповідну ліцензію для надання послуг із працевлаштування за кордоном. Звернення громадян до неліцензованих агентств спричиняє загрозу потрапляння до трудового або інших видів рабства. Важливе значення у вирішенні цього питання відіграє те, що в області є представники міжнародних організацій із питань працевлаштування, з якими співпрацює департамент.


До обговорення питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та надання потерпілим особам необхідної допомоги долучилися представники Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головного управління Національної поліції в Житомирській області, Головного управління статистики в Житомирській області, Житомирського обласного перинатального центру, Житомирського обласного відділення Дитячого фонду України, структурних підрозділів облдержадміністрації та громадських організацій. 


Про діяльність обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі – рада) в 2016 році та пріоритетні напрямки діяльності в 2017 році поінформувала директор Житомирського обласного гендерного ресурсного центру Житомирської обласної ради Валентина Склонна. Зокрема, вона зазначила, що в 2017 році буде запроваджено практику проведення виїзних консультативних пунктів та засідань ради в усіх ОТГ області з метою надання їм методично-практичної допомоги у вирішенні зазначеного кола питань. Також ініційовано створення на місцевому рівні координаційних рад у форматі консультативно-дорадчого органу.


Начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, підбиваючи підсумки зустрічі, зазначила, що робота ради є дуже важливою та її результатом має бути комплексне вирішення гострих суспільно-соціальних питань, що потребують міжгалузевої координації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців