В школах Житомирської області пролунав останній дзвоник. ФОТО

27.05.2016 13:46 Житомирська область, школа, останній дзвоник, урочистості, свято Версія для друку
1004  

Сьогодні, 27 травня, у 713 загальноосвітніх школах Житомирщини проходить Свято останнього дзвоника. 128 тисяч учнів шкіл, ліцеїв, гімназій Житомира зібралися на урочисту лінійку – справжнє свято квітів, вишиванок та усмішок.


Із вітальним словом до школярів звернулися керівники та учителі навчальних закладів, представники батьківського комітету та запрошені на урочистості гості. Традиційно першокласники привітали зі святом одинадцятикласників. Цьогоріч для 6978 випускників шкільний дзвінок пролунав востаннє.


Під час урочистостей учні, які виявили високі досягнення у навчанні, були нагороджені грамотами, подяками, похвальними листами та дипломами учасників конкурсів. У НВК № 38 м. Житомира на лінійці, присвяченій Святу останнього дзвоника, нагородили переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», конкурсу творчих робіт «Яка прекрасна наша планета!», присвяченому 55-й річниці з дня першого польоту людини в космос, а також учасників обласних та всеукраїнських змагань із різних видів спорту.


У багатьох школах заходи завершилися святковим концертом та підняттям у небо сотні повітряних кульок і голубів на знак миру, добра та щасливого майбутнього.

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців