Вакцинація у питаннях та відповідях

29.04.2016 10:15 Житомирська область, вакцинація, батьки, діти, лікарі Версія для друку
401

За ініціативи громадської організації «Батьки за вакцинацію» сьогодні, 28 квітня, у Житомирі відбувся круглий стіл «Вакцинація у питаннях та відповідях». Проведення заходу обумовлене потребою батьків отримати кваліфіковані відповіді медичних працівників на питання щодо вакцинації. 

 

У спілкуванні взяли участь лікарі обласної дитячої  клінічної лікарні  та центральної дитячої міської лікарні  м. Житомира .

 

За час роботи круглого столу фахівці вели жвавий діалог з аудиторією та відповіли на велику кількість запитань. Зокрема, батьки цікавилися питаннями якості вакцин, побічними ефектами вакцинації, обов’язковим та необов’язковим щепленнями та чому так довго триває процедура реєстрації вакцин від ЮНІСЕФ тощо.

 

Учасники круглого столу отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання, а також  підтримали ініціативу заступник головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Оксана Лук’яненко щодо створення у Житомирі міського центру вакцинації.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців