Вчителі та експерти провели SWOT-аналіз сільської школи Радовля

5.12.2017 09:26 Житомирська область, Радовель, школа, освіта, аналіз, конференція, Лариса Шевчук Версія для друку
722

2 грудня відбулася перша наукова конференція «Дитиноцентризм: персональне бачення педагогів нової концепції в оновленій школі Радовля», на якій вчителі разом із експертами обговорили напрямки подальшого розвитку Радовельської школи і проголосили нові принципи співпраці у педагогічному колективі.

 

Особливістю школи у Радовлі є те, що там за приватні інвестиції відбувається реконструкція та ремонт, планується імплементувати найсучасніші технічні засоби навчання в стилі hi-tech. Мета змін – створити таку школу, яка б була соціальним простором для спільноти у селі, щоб учні із Радовля були впевнені у своїх знаннях, націлювались на успіх та могли конкурувати із однолітками на олімпіадах, спортивних змаганнях та вступних іспитах.

 

«Мені дуже імпонують ідеї, які викладені у концепції Радовельської школи. Адже у документі, окрім інваріантної програми, прописані різнобічні напрямки розвитку школярів – робототехніка, ІТ, cooking, hand-made, креативні студії, творчі гуртки та патріотичне виховання. Переконана, що для учнів такий багатогранний підхід стане хорошою платформою для особистих і професійних досягнень. А для майбутнього – це високий старт, щоб бути успішними», – зазначила начальник управління освіти та науки Житомирської ОДА Лариса Шевчук.

 

Освітяни говорили про методи навчання у пізнанні світу, про улюблені шкільні предмети у Радовлі, про інтегровані уроки і мотивацію учнів більше читати та краще вчитися, про ефективність проведеного часу на групі продовженого дня, перспективи математичних знань тощо.

 

Найнеочікуванішим та найефективнішим на конференції стало проведення стратегічної сесії та SWOT-аналізу школи у Радовлі. Вчителі разом із експертами детально проаналізували та зафіксували сильні та слабкі сторони як навчальної установи в цілому, так і окремих питань, що стосуються педагогічного колективу й матеріально-технічної бази. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців