Вчителі та психологи Житомирщини проходять тренінги про психічне здоров’я дітей за грант ОДА

13.12.2017 08:32 Житомирська область, грант, ОДА, проект, Центр практичної психології, Фо лайф, тренінг Версія для друку
207

Психологи, соціальні педагоги та вчителі Житомирщини проходять тренінги про психічні розлади у дітей у рамках грантового проекту ОДА «Психічне здоров’я дітей: від знань до дій».

 

Проект реалізовує ГО Центр практичної психології «For Life».

 

«Крім 11 тренінгів, які ми провели для школярів з різних районів області, де навчали їх спілкуватися з дітками, які мають психічні порушення, ми зараз залучаємо до семінарів вчителів, психологів та соціальних педагогів. І тільки у такому комплексі, залучаючи і дорослих, і дітей, ми зможемо сформувати навички спілкування та створити сприятливе середовище для навчання дітей з особливими потребами у школах», – зазначає керівник проекту Наталія Портницька.

 

11-12 грудня на базі КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» відбувся тренінг з психологами та соціальними педагогами, а 13 грудня участь у проекті візьмуть вчителі у м. Коростень. Тренерами виступають доктори психологічних наук Віталій Климчук та Вікторія Горбунова.

 

Крім того, у рамках проекту ГО Центр практичної психології «For Life» випустила ряд інформаційних матеріалів, присвячених аутизму, гіперактивному розладу з дефіцитом уваги (ГРДУ), шкільній тривожності.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців