• Карта сайту
 • Запрошуємо житомирян вшанувати жертв голодоморів біля пам’ятника «Сумуючий Янгол»

  Мітинг-реквієм пройде завтра, 25 листопада, у Житомирі біля пам’ятного знака «Сумуючий Янгол», що на майдані Путятинському. Початок о 15.30 год.

  докладніше

  Огляд можливостей для громадськості та журналістів. ГРАНТИ, ТРЕНІНГИ, КОНКУРСИ

  Запрошуємо до активності представників громадськості та ЗМІ. До вашої уваги пропонуємо тижневий огляд актуальних семінарів, тренінгів, програм, грантів та конкурсів.

  докладніше

  12 будинків за 2 дні відновили бригади робітників у Бердичівському районі

  За 2 дні роботи у Бердичівському районі бригади робітників відновили вже 12 дахів будинків. Продовжують працювати і сьогодні.

  докладніше

  На Житомирщині 99% житлових будинків готові до осінньо-зимового періоду

  У Житомирській області на сьогодні 4953 житлові будинки (99%) готові до осінньо-зимового періоду.

  докладніше

  Об’єднані громади вже розподілили 91% коштів державної субвенції між інфраструктурними проектами

  Станом на 29 вересня комісія при Мінрегіоні погодила 1693 інфраструктурних проекти об’єднаних громад, які будуть реалізовані до кінця поточного року за кошти відповідної державної субвенції. Загальна вартість погоджених проектів складає 1,36 млрд грнабо 91% від запланованих коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ на 2017 рік.

  докладніше

  У Житомирі працівники прес-служб РДА навчалися ефективній комунікації у громадах

  Як писати матеріали так, щоб аудиторія читала, а ЗМІ поширювали, як правильно формувати прес-реліз заходу, які сучасні методики використовувати під час комунікацій у громадах. Ці та інші питання активно обговорювали працівники прес-служб РДА.

  докладніше

  Міністерство юстиції проводить всеукраїнський збір інформації щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх

  Створення комплексної системи юстиції, здатної ефективно попереджувати підліткову злочинність і забезпечувати реабілітацію неповнолітніх правопорушників можливе лише шляхом належної координації роботи усіх уповноважених на це органів влади.

  докладніше

  Житомирщина боротиметься з короїдом, від якого висихає десятки гектарів хвойних дерев

  На Житомирщині активно ліквідовуватимуть наслідки всихання хвойних лісових насаджень, які виникають внаслідок негативної дії шкідників – короїдів. Для цього створюється спеціальний обласний штаб.

  докладніше

  Доручення голови ОДА виконують: у Бердичівському районі 8 бригад замінюють шифер

  За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича кількість бригад збільшили – вже сьогодні працює 8 бригад, які міняють покрівлі одиноким літнім людям.

  докладніше

  На Житомирщині будуть «водити за руку» інвестора і допомагати, – Ігор Гундич

  Житомирщина дає «зелене світло» для інвесторів та повну підтримку в реалізації інвестиційних проектів. Тут готові «водити за руку» інвесторів і допомагати проходити всі бюрократичні процедури.

  докладніше