Вересень 2018

До Дня захисника України в Житомирі відбулось відкриття виставки фоторобіт під назвою «Незалежність України - понад усе». Виставка відкрилась сьогодні, 1 жовтня.

докладніше

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області у жовтні працюватимуть «гарячі лінії» з питань виплати пенсій в області.

докладніше

Президент Петро Порошенко наголошує на спільності позицій України, США, Німеччини та Франції у питанні запровадження миротворчої місії ООН.

докладніше

Сьогодні Україна і весь світ ушановують пам'ять жертв Бабиного Яру - трагедії, яка повік болітиме народам і державам та мотивуватиме політиків до мудрих цивілізованих рішень.

докладніше

У Житомирі вже вдруге проходить фестиваль науки і техніки «SpaceTechFest» у Житомирському державному технологічному університеті.

докладніше

Вітаю вас із 1072-річчям від дня заснування міста! Овруч славиться своїми працьовитими людьми, які активно впроваджують реформи, долучаються до ініціатив, втілюють «символи змін».

докладніше

Ще 252 пакунки малюка отримала Житомирщина. Починаючи із суботи, 29 версеня, пакунки розвозитимуть додому мамам, які народили 1 вересня і пізніше.

докладніше

Запрошуємо вболівальників житомирського ФК «Полісся» підтримати улюблену команду у домашній грі проти ФК «Верес» (м. Рівне).

докладніше

У Всесвітній день туризму громади Житомирщини презентували свої туристичні здобутки та розповіли про плани на майбутнє під час роботи тематичного круглого столу. Відбувся захід в стінах Житомирської облдержадміністрації вчора.

докладніше

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців