• Карта сайту
 • Кампанія комплектування української армії контрактниками дає позитивні результати. Підвищення заробітної плати всім військовослужбовцям, які служать за контрактом, ефективно вплинуло на формування Збройних Сил України.

   

  Контракт за Збройними Силами України можуть укласти громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років.

   

  Нагадаємо, що військовослужбовці, які проходять строкову службу теж можуть укласти контракт.

   

  Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають до військових комісаріатів заяву, а військовослужбовці строкової військової служби подають рапорт на ім’я командира військової частини з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом. Також додають письмові згоди на використання та обробку персональних даних, проведення спеціальної перевірки відомостей.

   

  Як заключити контракт для проходження військової служби можна переглянути тут.

   

  З вимогами до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу можна ознайомитись тут.