Вирішальний крок України до безвізового режиму

21.12.2015 13:02 Версія для друку
504

У п’ятницю, 18 грудня, Європейська Комісія схвалила шостий і остаточний Звіт про виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму. Документ відзначає значні успіхи, досягнуті Україною щодо відповідності критеріям візової лібералізації.

 

Президент України Петро Порошенко переконаний, що наслідком оприлюднення Європейською Комісією позитивного звіту про виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму стане скасування віз для українців, і вже у наступному році громадяни України отримають право подорожувати до ЄС без віз.

 

За словами Глави держави, на другому етапі Плану з лібералізації візового режиму Україна мала виконати 54 зобов'язання. Йшлося, зокрема, про інтегроване управління кордоном, боротьбу з нелегальною міграцією, запровадження нової ідентифікаційної картки – паспорта європейського зразка, тощо.

 

Петро Порошенко зазначив, що запровадження безвізового режиму з ЄС у перспективі може сприяти розширенню кількості країн, для відвідин яких українцям не потрібно буде оформляти візу. Це може також сприяти полегшенню діалогу щодо лібералізації візового режиму з такими країнами, як Австралія, Канада, США.

 

«Безвізовий режим – це ключовий і дуже важливий етап, це історичний крок, перемога, це по-справжньому демонстрація довіри, яка є до України після Революції Гідності і після започаткування тих рішучих кроків, які демонструє Україна і Український народ», – сказав Петро Порошенко. 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців