Внесено зміни до ст.119 КЗпП України щодо розширення трудових гарантій працівникам, призваними на військову службу

Законом України від 12 листопада 2015 року № 801-VIII «Про внесення змін до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період», який набрав чинності з 6 грудня 2015 року, внесені зміни до статті 119 КЗпП України щодо розширення трудових гарантій працівникам, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації.


Згідно із зазначеними змінами гарантії щодо збереження місця роботи і середнього заробітку розповсюджено на працівників, які працювали на час призову у фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб – підприємців.


Зазначеним Законом усунуто дискримінаційний підхід щодо надання гарантій найманим працівникам в залежності від місця роботи.


Кабінету Міністрів України доручено у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців