Волонтери з Японії навчали дітей у Житомирі японській каліграфії

15.09.2016 13:03 Житомирська область, волонтери, Японія, Чорнобиль, психіатрична лікарня Версія для друку
398

14 вересня волонтери з Японії відвідали дитяче відділення обласної психіатричної лікарні № 1.

 

За словами директора благодійного фонду «Заложники Чорнобиля» Євгенії Дончевої, це вже четвертий візит представників благодійної організації «ЧеФуКо» («Діти Чорнобиля та Фукусіми») до України.

 

Головною метою благодійників є допомога дітям, які постраждали внаслідок катаклізмів, зокрема, аварії на атомній станції. У 2013 році японські друзі вперше відвідали дитяче відділення ОПЛ № 1, й з того часу опікуються його проблемами. Вони дізнаються про потреби відділення, збирають благодійні кошти та спрямовують їх на адресну допомогу. Таким чином за фінансової підтримки японських благодійників оновлено обладнання для сенсорної кімнати, придбано нові ліжка з матрацами. На часі – придбання плазмового телевізора та мультимедійного обладнання для проведення занять і тренінгів.

 

Крім того, традиційним для української та японської сторони став обмін культурними традиціями: японці вже навчилися робити мотанки та українські витинанки, а українські дітки, які вже справно опанували мистецтво оригамі з паперу, цього разу навчалися мистецтву японської каліграфії.

 

Головний лікар обласної психіатричної лікарні № 1 Олександр Гусак вручив японським друзям лист-подяку та висловив сподівання на подальшу співпрацю. А японська делегація на знак поваги та дружби подарувала лікарні паростки сакури.

 

1

 

1

 

3

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців