Вперше на Житомирщині відбудеться Всеукраїнський шкільний кінофестиваль

8.08.2018 16:30 шкільний кінофестиваль ЖУК, грант Житомирської ОДА, ГО "Творча студія Дрімстеп" Версія для друку
242

Восени до Житомира завітають юні кіномани з усіх куточків України на перший шкільний кінофестиваль «ЖУК». Проект кінофестивалю став одним із переможців гранту від Житомирської облдержадміністрації 2018 року.

 

 

Засновниками та організаторами учнівського кінофестивалю є громадська організація «Творча студія Дрімстеп», керівник якої Богдан Яремчук розповів про фестиваль та про те, що очікувати від події цього року:

 

 

«ЖУК – це кінофестиваль, який допомагає школярам реалізувати свої таланти в кіномистецтві, а під час церемонії нагородження ми робимо все, щоб вони відчули себе зірками «великого екрану». Також метою нашого фестивалю є висвітлення учасниками у конкурсних роботах важливої соціальної, або патріотичної теми».

 

 

Цього року організатори фестивалю визначили тему «Моє майбутнє – Україна». Очікується, що участь у фестивалі візьмуть 100 команд зі всієї України.

 

 

«У 2018 році кінофестиваль вийшов на всеукраїнський рівень. Ми проведемо велику церемонію нагородження вже восени. Очікуємо на яскраві роботи, оскільки діти будуть знімати літом, а не зимою, як було минулі роки. Загалом плануємо, що участь візьме понад 800 школярів», - наголосив на цьогорічних нововведеннях Богдан Яремчук.

 

 

В рамках фестивалю організатори проводять серію майстер-класів з режисури та написання сценаріїв, відеозйомки та основ монтажу, а також акторської майстерності. Періодично проходять практичні заняття, на яких протягом двох  годин знімаються та готуються відеороботи.

 

 

Переглянути відеороботи минулого року, ознайомитися з вимогами конкурсу та зареєструвати свою команду можна на сайті конкурсу - http://zhukfest.com/.

 

 

Роботи будуть прийматися до 14 жовтня.

 

 

Нагадаємо, що захоплюючий квест проведуть для дітей з області в рамках гранту від Житомирської ОДА.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців