Вперше викладачі профтехучилищ Житомирщини проходять курс програми Intel

1.06.2018 12:16 курс для викладачів, профтехосвіта, Житомирщина, Intel "Шлях до успіху" Версія для друку
196  

тренінг дл явикладачівУ Житомирі для викладачів професійних технологічних училищ провели чотириденний тренінг в рамках програми Intel «Шлях до успіху». Особливістю стало те, що це перший в Україні тренінг з курсу «Комп'ютерні технології та підприємництво».

 

 

Участь у навчанні беруть 20 викладачів з інформаційних технологій, економіки та інших предметів профтехучилищ міста Житомира.

 

 

Загалом такі тренінги проходять по всій області і вони стосуються не лише курсу «Комп'ютерні технології та підприємництво».

 

 

Протягом всіх днів тренінгу педагогів навчали, як сприяти тому, щоб студент мав власну мотивацію на участь в навчальному процесі.

 

 

Працювали вчителі в маленьких групах, виконуючи різні завдання: від рольових ігор до «мозкових атак». А вже сьогодні, 1 червня, на учасників тренінгу очікує здача іспиту та отримання сертифікатів про завершення курсу для фасилітаторів програми Intel «Шлях до успіху».

 

 

Довідково. Програма Intel «Шлях до успіху», створена корпорацією «Intel» у співробітництві з національними освітніми урядовими організаціями різних країн, упроваджується в Україні з березня 2009 року. Ця програма покликана розвивати та стимулювати навички мислення, що є актуальним для молоді у ХХІ столітті, та впроваджувати новітні інформаційні технології шляхом навчання в освітніх громадах.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців