Врахування громадської думки та легалізація діяльності – єдиний шлях для випалювачів деревного вугілля в області

7.10.2016 13:00 Житомирська область, деревне вугілля, випалювання, легалізація, громадські слухання Версія для друку
726  

У Житомирській облдержадміністрації сьогодні, 7 жовтня, за ініціативи громадської ради відбулося засідання круглого столу, де обговорили питання випалювання деревного вугілля в області.

 

У засіданні взяли участь т.в.о. голови ОДА Ігор Гундич, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, контролюючих органів, громадської ради та підприємці-випалювачі.

 

Обговорюване питання останнім часом набуло резонансу. До громадської ради неодноразово надходили скарги і від громадян, і від підприємців.

 

Зокрема, населення звертається з тим, що випалювачі забруднюють повітря, знищують ліси, а підприємці – що контролюючі органи здійснюють на них тиск.

 

Учасники зустрічі своєю метою ставили отримати відповіді і з позиції екології, і дізнатися позицію підприємців, які створюють робочі місця і сплачують податки.

 

Ігор Гундич наголосив: «На сьогодні є кілька головних позицій: бочки мають бути сертифіковані, платитися податки до бюджетів, а також важливим питанням є те, звідки береться ліс. Ми готові, якщо немає соціальної напруги, врахована думка громадськості, залучити всі органи, щоб легалізувати роботу підприємців-випалювачів. З цього питання у нас була утворена робоча група. Сьогодні останній день, коли мені керівники районів мають подати інформацію про всіх підприємців, що займаються вугіллям на місцях. Якщо таке підприємство працює, а громадськість проти випалювання, можна створити робочу групу, послухати людей, побачити, як працюють ці підприємці».

 

Учасники зустрічі обговорили ситуацію, яка склалася на території області з випалюванням деревного вугілля, а також розглянули конкретні проблеми, які виникають ц підприємців.

 

Громадська рада при ОДА погодилася стати посередником між жителями області та випалювачами, аби знизити соціальну напругу на місцях, а також створити робочу групу і виїхати в райони, де є найбільший резонанс.

 

Роз’яснення щодо врахування думки громадськості при видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин читайте за посиланням.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців