Вже у жовтні відкриють першу сучасну медіатеку у Хорошівському районі

12.10.2017 12:51 Житомирська область, медіатеки, створення, відкриття, роботи, Ігор Гундич, перевірка Версія для друку
562

Шкільна бібліотека у Хорошівській гімназії вже майже переобладнана і у жовтні відбудеться відкриття першої сучасної медіатеки у районі. Завершуються роботи з реконструкції приміщень під медіатеки у Гришківецькій та Романівській гімназіях.

 

Про це повідомляє управління освіти і науки Житомирської області.

 

«Облаштування сучасної медіатеки Хорошівської гімназії на стадії завершення – вже виконані всі електромонтажні та оздоблювальні роботи, встановлені меблі. Наразі завершуються роботи з реконструкції приміщень під медіатеки в Гришківецькій та Романівській гімназіях. На стадії розробки проекти з облаштування 7 медіатек у навчальних закладах області», – повідомляють в управлінні освіти.

 

Роботи зі створення бібліотек нового зразка у Житомирській області розпочато за ініціативи Дружини Президента Марини Порошенко. Проект медіатеки Перша Леді вручила голові ОДА Ігорю Гундичу після підписання меморандуму щодо впровадження інклюзивної освіти.

 

Вже успішно функціонує 5 медіатек у начальних закладах м. Житомир – ЗОШ № 6, 7, 28, міській гуманітарній гімназії № 23 та міському колегіумі. Вартість реалізації цих проектів склала 2 млн 725,6 тис. грн з міського бюджету.

 

У 7 навчальних закладах наразі розробляється проект медіатеки – у Липненській ЗОШ (Любарський район), Миропільсьскій гімназії (Романівський район), Радомишльській гімназії, Червоненській ЗОШ (Андрушівського району), Олевській гімназії, Черняхівській гімназії, Попільніняській гімназії №1. Також до кінця року у Новогуйвинській гімназії Житомирського району планують реалізувати проект швидкого результату (ООН) із влаштуванню інклюзивного простору в гімназії, що включає в себе медіатеку та ресурсну кімнату,

 

Ще у 3 медіатеках Овруцького, Ємільчинського та Попільнянського районів роботи з переобладнання розпочнуть після завершення загального ремонту на об’єктах ДФРР.

 

Нагадаємо, що голова ОДА Ігор Гундич на минулому тижні оглянув медіатеку у Гришковецькій гімназії, де завершуються роботи.

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців