Як правильно заповнити декларацію для призначення субсидії

16.04.2015 17:32 Версія для друку
6790  

Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та заступник начальнику відділу державних соціальних допомог департаменту праці та соціального захисту облдержадміністрації Наталя Крошко у прямому ефірі телеканалу «СК-1» 15 квітня пояснювали особливості призначення житлової субсидії. Аби унеможливити помилки при заповненні бланків, допомогти громадянам розібратися заздалегідь в усіх питаннях.

 

За словами Ярослава Лагути, станом на 4 квітня 100% заяв і декларацій було доставлено споживачам послуг. Роботу з розповсюдження бланків на Житомирщині розпочали найпершими в Україні.

 

Заповнені бланки можна занести особисто до управлінь соцзахисту за місцем проживання, надіслати поштою або звернутися до визначених уповноважених осіб, що є у кожній селищній і сільській раді.

 

Не потрібно збирати ніяких додаткових довідок, наголосив заступник голови облдержадміністрації. По області розповсюджено листівку «Три кроки до субсидії», в якій пояснюється, що потрібно заповнити заяву і декларацію, надіслати їх і отримати лист-відповідь про призначення субсидії. Розмір субсидії буде вказано у наступних квитанціях за комунальні послуги.

 

З усіх питань щодо субсидій можна звертатися за телефонами «гарячої лінії»: управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира – 33-19-34, 33-10-53, управління праці та соціального захисту населення Богунської районної ради м. Житомира – 42-50-25, 42-50-00, 42-50-24, департаменту праці та соціального захисту населення – 24-14-08.

 

Гості студії відповіли на питання глядачів. Так, право на субсидію має особа, на яку відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації. Це може бути особа, яка винаймає житло на підставі договору оренди.

 

Субсидія, пояснила Наталя Крошко, призначається з урахуванням соціальних норм та нормативів користування комунальними послугами. З 1 жовтня соціальна норма житла, на яку надається житлова субсидія, складає 13,65 кв. м на 1 особу та додатково 35,22 кв.м на сім’ю.

 

Цей вид державної допомоги вперше буде призначатися на підставі даних, задекларованих споживачем послуг. У разі неправильно вказаних доходів надміру нарахована субсидія повертається громадянином у подвійному розмірі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців