Як сформувати бюджет ОТГ на 2017 рік – обговорили під час селекторної нарад

26.12.2016 17:39 Житомирська область, селекторна нарада, ОТГ, бюджет, 2017 рік, Ярослав Лагута Версія для друку
713  

Сьогодні, 26 грудня, під головуванням Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В´ячеслава Негоди пройшла селекторна нарада з питань підготовки місцевих бюджетів в ОТГ.

 

Участь в нараді взяли заступник голови ОДА Ярослав Лагута, директор Житомирського Регіонального центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький, голови та представники новостворених об’єднаних громад області.

 

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В´ячеслав Негода акцентував увагу всіх керівників ОТГ на необхідності правильно сформувати бюджети на 2017 рік.

 

Про всі деталі формування бюджетів громад, про особливості нарахування податку від доходів фізичних осіб, про використання медичної та освітньої субвенції у 2017 році розповіли представники Міністерства фінансів України та Державної казначейської служби України.

 

Нагадаємо, що 23 грудня відбулась нарада для бухгалтерів територіальних об’єднаних громад, в тому числі і новостворених, та представників управлінь фінансів РДА.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців