Як сформувати ефективну мережу закладів охорони здоров’я – практика громад області

11.01.2018 16:57 Житомирська область, медицина, досвід, ОТГ, Микола Суслик Версія для друку
380

У Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування створеного Програмою «U-LEAD з Європою» голови ОТГ спільно з представниками райдержадміністрацій та фахівцями ОДА напрацьовували компоненти формування спроможної мережі надання первинних медичних послуг в ОТГ в рамках круглого столу.

 

Круглий стіл проходив у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

 

«Сьогодні ми маємо донести до управлінців на місцях необхідність формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я, яка відповідає інтересам населення. Крім того, згідно проекту будівництва нових амбулаторій за рахунок фінансової підтримки держави. Вже надіслано 54 заявки від громад та районів, тому ми надаємо інформацію про алгоритм виконання всіх робіт», – розповів радник з муніципальних послуг Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Римар.

 

Круглий стіл розпочався із презентації ключових вимог до процесу формування мережі закладів охорони здоров’я. Крім того представникам громад надали послідовну інструкцію дій з реалізації будівництва нових амбулаторій. Окремо обговорили проблеми функціонування програмного забезпечення для закладів охорони здоров’я Ehealth.

 

«Ця програма дозволяє підняти ефективність роботи закладів охорони здоров’я. Крім того – це має спростити роботу і самих лікарів та персоналу. Але для того щоб ці програми ефективно запрацювали, необхідні знання та бажання. Сьогодні, з огляду на кількість присутніх у Центрі, я бачу, що бажання є, а знання ми готові допомогти здобути», – сказав представник компанії розробника програмного забезпечення Юрій Жиляєв.

 

Учасники круглого столу отримали інформацію про механізм формування ефективної мережі закладів та напрацювали конкретні алгоритми вирішення проблем із будівництвом амбулаторій та впровадження сучасних технологій.

 

«Такі круглі столи необхідні для спільної комунікації та обміну досвідом. І дуже добре, що сьогодні голова Новоборівської ОТГ Григорій Рудюк представив вам свій досвід формування мережі. Це є практика, яка необхідна для реформи», - наголосив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців