Як у районах області відзначатимуть День Соборності України

16.01.2018 15:14 Житомирська область, заходи, відзначення, День Соборності, виставки, райони, лінцюг єдності Версія для друку
437

22 січня у районах та містах Житомирщини відзначатимуть День Соборності.

 

В рамках святкування у районних та сільських бібліотеках функціонуватимуть тематичні книжкові виставки, у навчальних закладах проведуть тематичні виховні години та уроки, у храмах відбудуться молебні за Україну.

 

У Новоград-Волинському районі 22 січня відбудеться акція «Рушник миру», в рамках якої рушник передадуть Корецькому району Рівненської області.

 

Жителі Овруцького району об’єднаються у символічний ланцюг єдності та спільно виконають Гімн України у сквері біля пам’ятного знака Т. Шевченку.

 

У Ружинському районі цього дня покладуть квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченка та всім загиблим за Незалежність та Свободу України та піднімуть Державний прапор на будинках і спорудах райдержадміністрації, сільських, селищної рад.

 

У Черняхівському районі підготують книжкову інсталяцію – історичний екскурс у минуле «На шляху до Соборності України».

 

Урочисті заходи та патріотичні концерти пройдуть у Баранівському, Андрушівському, Радомишльському районах.

 

У Бердичівському районі відбудеться конкурс малюнків та стіннівок «Соборна Україна – це значить, що наша Держава – єдина!», «Історія України і державотворення», «Я живу в Україні».

 

У музейних закладах Брусилівського району заплановані виставки експозицій, присвячені вшануванню пам’яті видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

 

Нагадаємо, що 22 січня сотні житомирян утворять ланцюг єдності. Також буде хода та спільне виконання Гімну України. З програмою заходів можна ознайомитись ТУТ.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців