Як учасникам АТО безкоштовно пройти курс з англійської чи здати на права

14.02.2018 14:23 Житомирська область, учасники АТО, професійна адаптація, освіта, англійська мова, курси водіїв Версія для друку
368

1Учасники АТО, яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни, можуть отримати безкоштовно професійну адаптацію.

 

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення.Серед можливостей для АТОвців – безкоштовні курси англійської мови, водійські курси з можливістю одержання прав, інша професійна адаптація та підвищення кваліфікації раніше здобутого освітнього рівня.

 

Професійне навчання учасників антитерористичної операції здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.Для отримання послуг професійної адаптації необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного місця проживання із відповідною заявою та документами. З переліком професій та курсів можна ознайомитись ТУТ.За роз'ясненнями з питань надання послуг з професійної адаптації учасники АТО можуть звертатися:


• до департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації за телефоном (0412) 47-47-19;


• у районні (міські) управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного місця проживання.

 

Нагадаємо, що протягом 2015-2017 рр. 1200 учасників АТО пройшли професійну адаптацію.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців