Як впроваджуватимуть англійську мову в Україні

12.12.2015 09:00 Версія для друку
971

10 грудня відбулася робоча зустріч керівництва Адміністрації Президента України, Міністерства інформаційної політики України, Міністерства освіти і науки України та громадської ініціативи GoGlobal з представниками облдержадміністрацій та Київської міськдержадміністрації щодо організаційних питань впровадження Року англійської мови в Україні на виконання Указу Президента України від 16.11.2015 № 641 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

 

Житомирську область на зустрічі представляли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник управління освіти і науки ОДА Вадим Калінін та заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Марина Вишина.

 

На зустрічі шляхом ведення активного діалогу та дискусій обговорювалося питання необхідності сприяння вивченню англійської мови, що прискорить інтеграцію України до європейського простору та розвиток економіки, соціальної сфери й освітньо-культурних можливостей держави.

 

Представники громадської ініціативи GoGlobal розповіли про свою роль у програмі запровадження національної програми вивчення та популяризації англійської мови в Україні. Вони розробили кампанію «Україна Speaking» – національний план дій, що координується GoGlobal та втілюється спільно із партнерами, які підписали Маніфест. У ньому пропонується об’єднати представників державного сектору, приватного бізнесу, громадських організацій та іноземну громадськість із метою створення плану дій для втілення в життя місії кампанії «Україна Speaking».

 

Передбачено чотири основні напрямки впровадження програми: 1) проведення інформаційної кампанії; 2) впровадження в державну службу; 3) зміни в системі освіти; 4) знаходження волонтерів за кордоном.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців