Як зробити область привабливою для інвесторів – розповів Артем Сачук в ефірі СК1. ВІДЕО

14.11.2017 15:47 Житомир, програма, Агенція регіонального розвитку, завдання, діяльність, інвестиції, Артем Сачук Версія для друку
340

Основним завданням Агенції регіонального розвитку, яке визначив голова ОДА Ігор Гундич, є залучення інвестицій на Житомирщину.

 

Про це зазначив директор Агенції Артем Сачук у програмі «Післямова» на телеканалі «СК1».

 

«Голова ОДА Ігор Гундич поставив перед Агенцією основне завдання – залучити максимум інвестицій у Житомирську область. Крім цього, установа займається підтримкою малого та середнього бізнесу, роботою з міжнародними грантовими програмами з технічної допомоги, промоцією області», – розповів у програмі Артем Сачук.

 

За його словами, успіх роботи Агенції залежить від системної роботи. Наразі Агенція Житомирщини налагоджує співпрацю з центральною агенцією «UkraineInvest» для того, щоб уникнути подвійної роботи.

 

«Залучення інвестицій – це тривалий процес. Є кілька інвестиційних проектів, які ми зараз ведемо, в тому числі і в сонячній енергетиці. Також підбираємо ділянки для інвесторів, які хочуть інвестувати в агросектор. Серед перших результатів роботи Агенції – ми виграли грант, за яким німецький експерт Геро Фрідель впродовж місяця допоможе Житомирщині розробити стратегію залучення інвестицій», – акцентував хедхантер.

 

Детальніше про роботу Агенції та як саме хедхантер шукатиме та залучатиме інвестиції у Житомирську область – дивіться у сюжеті.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців