Які вакцини доступні в Житомирській області

14.09.2016 15:47 Житомирська область, вакцини, МОЗ, розподіл, наявність, щеплення, діти, дорослі Версія для друку
615

Сьогодні, 14 вересня, у Житомирі пройшла прес-конференція щодо ситуації з постачанням вакцин для проведення дітям профілактичних щеплень. 

 

Зі ЗМІ спілкувалися начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергій Березовський, обласний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Педіатрія», заступник головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Оксана Лук’яненко та завідуюча кабінетом профілактики інфекційних захворювань центральної дитячої міської лікарні м. Житомира Людмила Головень.


За словами Сергія Березовського, 25 серпня в Україну було доставлено 2,5 млн доз вакцин від туберкульозу (БЖЦ). Це партія вакцин, придбаних Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) на запит Міністерства охорони здоров'я у рамках комплексної угоди з міжнародних закупівель.


Також розпочалися поставки в область вакцин, які закуплені за кошти Державного бюджету України на 2015 рік.


«Відповідно до наказів Міністерства охорони здоров'я України про розподіл імунобіологічних препаратів Житомирська область, станом на 14 вересня, отримала 16 тис. 350 доз комбінованої вакцини «Пентаксим», 21 тис. 580 доз вакцини для профілактики гепатиту В «Еувакс В», 8 тис. 750 доз для профілактики гемофільної інфекції, 37 тис. доз вакцини АДП-М, 34 тис. 150 доз вакцин АДП, 27 тис. 240 доз вакцини БЦЖ. Крім цього було отримано 3 тис. 960 доз вакцин проти сказу», – сказав Сергій Березовський.


Коли вакцина надходить в Україну, вона має пройти певні процедури, перед тим, як потрапити в область. Як тільки вакцина надходить до регіону, вона відправляється на базу спецмедпостачання і тільки потім, відповідно до потреб районів, управління охорони здоров'я облдержадміністрації робить відповідний наказ про розподіл.


На сьогодні проведено розподіл медичних імунобіологічних препаратів. На даний час вакцина є в наявності в лікувально-профілактичних закладах області.


Також Оксана Лук'яненко зазначила, що в область надійшла вакцина для дорослих від правця та дифтерії для забезпечення колективного імунітету. Вона додала , якщо батькам відмовляють у вакцинації дітей, необхідно про це повідомити за номером – (0412) 34-44-14.

 

1

 

1

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців