Ярослав Лагута провів особистий прийом громадян

8.11.2018 17:15 Житомирщина, прийом громадян, звернення жителів області, Яросла Лагута Версія для друку
115

Сьогодні, 8 листопада, провів особистий прийом громадян заступник голови ОДА Ярослав Лагута. До заступника голови жителі Житомирщини звернулися з медичних та соціальних питань.

 

На особистий прийом громадян до заступника голови ОДА Ярослава Лагути записалися 5 жителів області. У кожного в житті склалася непроста ситуація, і вони прийшли за допомогою. Це жителі Радомишльського, Бердичівського районів та міста Житомира.

 

Деякі питання, зокрема надання допомоги на лікування, будуть вирішувати за рахунок надання цільової індивідуальної матеріальної допомоги. Також двох жителів області за згодою родичів вирішили госпіталізувати, щоб підтвердити попередні діагнози та напрацювати правильну схему лікування. Чоловік з Бердичівського району направлений до Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру, а житомирянку з її хворою донькою на до обстеження покладуть до Житомирської центральної дитячої міської лікарні.

 

«Ми намагаємося допомогти кожному, хто звертається до облдержадміністрації. І якщо неможливо вирішити питання найближчим часом, то хоч як проміжний етап допомоги – матеріальна допомога. Зокрема це стосується тих випадків, коли людині потрібні кошти на лікування», - наголосив Ярослав Лагута.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців