З нагоди Дня автомобіліста та дорожника у Житомирі відзначили кращих працівників галузі

28.10.2016 19:14 Житомирська область, облдержадміністрація, професійне свято, День автомобіліста та дорожника, почесні відзнаки Версія для друку
639  

28 жовтня напередодні Дня автомобіліста та дорожника із професійним святом всіх перевізників і водіїв області привітали голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роман Крисюк та керівник територіального управління Укртрансбезпеки в Житомирській області Юрій Осіпов.


У своєму привітальному слові Володимир Ширма зазначив, що повсякденне життя жителів Житомирщини неможливе без відповідальної праці всіх працівників галузі.


З нагоди професійного свята кращим працівникам транспортного комплексу та дорожнього господарства на Житомирщині голова обласної ради Володимир Ширма та начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роман Крисюк вручили почесні грамоти й подяки від облдержадміністрації та обласної ради. Серед нагороджених – багато водіїв, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України та здійснювали перевезення в зону проведення антитерористичної операції. Також від імені ветеранів автомобільного транспорту області подякою відзначено ветерана галузі Карплюка Віктора Івановича.

 

Довідково


За інформацією управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації у 2016 році з державного бюджету передбачено 280 млн грн. на утримання доріг Житомирської області. З них 84 млн грн. спрямовується на поточний і середній ремонт автошляхів, решта – на експлуатаційне утримання.


З обласного бюджету у 2016 році виділено 6 млн грн. на дороги загального значення. Наразі в області завершується поточний ремонт об’їзної дороги міста Житомира, а з 31 жовтня розпочнеться капітальний ремонт ділянки дороги Р-49 (Васьковичи - Шепетівка) довжиною 7,7 км.

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців