З початку року понад 100 тисяч жителів області отримали медпрепарати за програмою «Доступні ліки»

17.04.2018 10:15 Житомирська область, програма, доступні ліки, медпрепарати, жителі, пацієнти, рецепти Версія для друку
217

З початку 2018 року на Житомирщині до лікарів звернулися 105,2 тис. пацієнтів та отримали препарати за 180,2 тис. рецептами завдяки програмі «Доступні ліки».

 

Про це повідомляє начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я ОДА Олексій Андрушко.

 

«Станом на 16 квітня пацієнти Житомирщини отоварили в аптеках області 180 тис. 257 рецептів, що складає близько 78% від 230,8 тисяч виписаних рецептів. Аптеки вже отримали 7 млн 381,5 тис. грн за медикаменти, що становить 23,1% від суми, яка передбачена Житомирській області», – розповів Олексій Андрушко.

 

На 2018 рік Житомирська область отримала субвенцію з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів у розмірі майже 32 млн грн.

 

До урядової програми «Доступні ліки» вже долучилась майже половина аптек області –  308 із 660 закладів. Ліки надаються безкоштовно або з незначною доплатою пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.

 

У Реєстрі ліків наразі міститься 23 міжнародні непатентовані назви та 239 препаратів. Із препаратами, які можна отримати за програмою «Доступні ліки» можна ознайомитись ТУТ.

 

Нагадаємо, що за рік дії урядової програми «Доступні ліки» на Житомирщині лікарі виписали 821,4 тисячі рецептів на суму майже 26 млн грн.

 

Довідково: У 2017 році Житомирська область на реалізацію програми реімбурсації ліків отримала державну субвенцію у розмірі 22,4 млн грн, з яких на відшкодування лікарських засобів використали 19 млн 253,81 тис. грн. У програмі взяли участь 254 аптеки області.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців