За 3 роки Житомирщина залучила близько 349 млн грн коштів ДФРР

21.11.2017 12:39 Житомирська область, проекти, ДФРР, реалізація, кошти, залучення Версія для друку
210

Упродовж 2015-2017 років Житомирщина залучила 348 млн 576,456 тис. грн. коштів з Державного фонду регіонального розвитку на майже 150 проектів.

 

Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.

 

За 3 роки за кошти ДФРР проводили реконструкції котелень, мереж водопостачання, вуличного освітлення, капітальні ремонти (термосанації) закладів освіти, реконструкції закладів освіти та спорту тощо.

 

Наймасштабніші з проектів – це реконструкція центрального стадіону «Полісся», а також реставраційно-ремонтні роботи з відновлення театру у м. Бердичеві.

 

Зокрема, на стадіоні «Полісся» планують зробити – влаштувати новий трав’яний газон із системою поливу та підігрівом поля, тенісні корти, зробити освітлення, прокласти гранітні доріжки, завершити реконструкцію вхідної арки, провести благоустрій.

 

Наразі на стадіоні кладеться асфальт для подальшого влаштування бігових доріжок, за межами поля зараз встановлюють гранітні бордюри, реконструюється вхідна арка, де буде розміщуватися каса та магазин, завершують прокладання мереж у вхідній групі,

 

Проект з реконструкції Бердичівського театру завершиться вже у грудні 2017 року. Тут вже утеплили фасад, посилили конструкції будівлі, даху, виконали оздоблювальні роботи, дотримуючись і сучасних технологій, і історичної автентичності, аби максимально показати театр таким, яким він був колись. Міський театр у Бердичеві матиме 420 глядацьких місць, 8 з яких – для осіб з особливими потребами.

 

Довідково. У 2015 році реалізували 75 проектів на загальну суму 109 млн 305,228 тис. грн.

 

У 2016 році  реалізували 41 проект на загальну суму 104,3 млн. грн.

 

У 2017 році в область спрямували 134,971 млн. грн за рахунок яких здійснюється реалізація 34 проектів регіонального розвитку, серед яких 17 проектів об’єднаних територіальних громад на загальну суму 33 млн 476,408 тис. грн.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців