За 9 місяців 2017 року на Житомирщині створили більше 9 тисяч робочих місць

14.12.2017 12:29 Житомирська область, зайнятість, соціальний захист, програма, робочі місця Версія для друку
241

Упродовж січня-вересня 2017 року в області створили 9190 робочих місць.

 

Про це повідомив директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Прокопець під час засідання обласної робочої групи з розроблення проекту програми зайнятості населення Житомирської області на період до 2020 року.

 

«На Житомирщині упродовж січня-вересня 2017 року створено 9190 робочих місць, у тому числі: у юридичних осіб – 3781 робоче місце, у фізичних осіб – 5409 робочих місць», – зазначив Юрій Прокопець.

 

За його словами, серед інвестиційних проектів, під час реалізації яких створювались нові робочі місця, найбільші:

  • ТОВ «Кромберг енд Шуберт Житомир» (Житомирський район) – у 2017 році створено 180 робочих місць;
  • ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія» деревообробного комбінату у м. Коростень – у поточному році 356 нових робочих місць;
  • фабрика канцелярських виробів ТОВ «Папірус Універсал» (смт Брусилів) –200 нових робочих місць;
  • розширення виробництва ТОВ «РІФ-1» у Баранівському районі – 200 нових робочих місць.

У галузі агропромислового комплексу області створили 673 нові робочі місця. Окрім того, на період проведення комплексів сільськогосподарських робіт, підприємствами області залучали додатково 790 працівників.

 

Члени робочої групи обговорили стан трудової активності в області та пропозиції щодо розроблення проекту програми зайнятості населення Житомирської області на період до 2020 року.

 

«У програмах, які розроблялися останнім часом, в основному, висвітлювалася соціальна складова зайнятості – обсяги працевлаштування, професійного навчання та перенавчання безробітних. Такий підхід не є достатнім для вирішення проблем зайнятості, оскільки відображає переважно поточну роботу державної служби зайнятості. У проекті програми слід відображати тісніший взаємозв’язок між економічним і соціальними блоками, зокрема, пов’язувати очікувані тенденції зайнятості в регіоні з прогнозами економічного розвитку, створення робочих місць, зокрема під час реалізації на території регіону інвестиційних та інфраструктурних проектів» – наголосив Юрій Прокопець.

 

За п’ять років дії програми зайнятості (з 2013 по 2017 роки) послугами служби зайнятості в області скористалися майже 242 тисячі громадян, з яких понад 149 тисяч отримали роботу. Цього року в базі даних обласної служби зайнятості було майже 42 тисячі вакансій, що на 9% більше, ніж торік.

 

1

 

4

 

2

 

3

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців