За дорученням голови ОДА управління освіти перевіряє закуплене для кабінетів обладнання

28.11.2017 13:32 Житомирська область, освіта, управління, кабінети фізики, хімії, обладнання, Ігор Гундич Версія для друку
558

1За дорученням голови облдержадміністрації Ігоря Гундича управління освіти і науки проводить моніторинг закупленого обладнання кабінетів фізики, хімії, біології, географії, та математики у школах області.

 

Про це повідомляє начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

 

«На сьогодні в області закупили обладнання для 18 кабінетів хімії, 14 кабінетів біології, 3 кабінетів географії, 17 кабінетів фізики та 11 кабінетів математики у школах ОТГ, а також для 18 кабінетів у школах з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів. Відділи освіти та школи самостійно визначаються з необхідним обладнанням, але все воно має бути у межах типового переліку, затвердженого Міністерством освіти і науки України», – повідомляє Лариса Шевчук.

 

За рахунок освітньої субвенції, яка виділена на підтримку ОТГ у сумі 11,8 млн грн, в області вже придбали оснащення для 18 кабінетів хімії, 14 кабінетів біології, 3 кабінетів географії, 17 кабінетів фізики та 11 кабінетів математики, 46 мультимедійних дошок, 33 проектори, 96 комп'ютерних комплекси, 68 комплектів шкільних меблів. Оснащення встановлено у 77 школах ОТГ.

 

Також область отримала кошти у сумі 11 004,7 тис. грн на оснащення загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів та опорних закладів засобами навчання. Завдяки цьому оснащено 18 кабінетів біології, географії, фізики та математики, а також придбано 9 комплектів мультимедійного обладнання та 649 комплектів шкільних меблів.

 

На сьогодні процедури закупівлі оснащення ще тривають, залишок коштів становить 2 188,0 тис. грн. 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців