За два місяці представники малого та середнього бізнесу області сплатили єдиного податку на 34% більше, ніж минулоріч

6.03.2015 12:08 Версія для друку
410

Як повідомляють у Головному управлінні ДФС у Житомирській області, протягом січня-лютого цього року до місцевих бюджетів Житомирщини  перераховано майже 312 млн. грн., що на 15,6 млн. грн., або на 5 % перевищує аналогічний минулорічний показник. 

 

Більше половини надходжень забезпечує податок на доходи фізичних осіб, сума якого складає 171 млн. грн.

 

Незважаючи на досить складну ситуацію в економіці, малий та середній бізнес продовжує регулярно збільшувати обсяги сплачених податків. Так, за два місяці цього року представники малого і середнього бізнесу області сплатили майже 49 млн. грн. єдиного податку, що перевищує показники аналогічного періоду 2014 року на 12 млн. грн., або на 34 %.

 

Серед інших податків і зборів фахівці фіскальної служби відзначають зростання надходжень податку на прибуток підприємств. Сума коштів від нього становить 5,8 млн. грн. та в 2,5 рази більше, ніж минулоріч.

 

Від плати за землю надійшло 33,8 млн. грн., а це на 6,9 млн. грн. (26 %) більше, ніж у січні 2014 року. Рентні платежі також посідають значне місце в наповненні місцевої скарбниці. Так від рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів надійшло 27,6 млн. грн., що в 2,6 раза більше, ніж сплачено платниками у січні - лютому 2014. Рентна плата за користування надрами  та водою склала відповідно 5,7 та 1,5 млн. грн.

 

Прес-служба облдержадміністрації 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців