За грант від ОДА учні Житомирщини навчалися спілкуватися з дітьми з порушеннями психічного розвитку

30.11.2017 13:02 Житомирська область, грант, ОДА, тренінг, психічне здоров’я, Фо Лайф, учні Версія для друку
322

Учні з різних шкіл Пулинського, Радомишльського та Хорошівського районів навчалися спілкуватися з дітьми, які мають порушення психічного розвитку.

 

Тренінги відбулися 27-29 листопада у рамках проекту «Психічне здоров’я дітей: від знань до дій», який реалізовує Цент Практичної психології «For Life» за грантової підтримки облдержадміністрації.

 

«За ці 3 тренінги вдалося охопити 75 дітей, які навчаються в інклюзивних класах. Саме для них зараз найважливіше вміти спілкуватися з дітьми, які мають порушення психічного розвитку. Учні щирі у своїх емоціях і готові допомагати таким діткам», – зазначила керівник проекту Наталія Портницька.

 

Учасники тренінгу в ігровій формі з використанням мультимедіа мали можливість ознайомитися з порушеннями психічного розвитку дитини і виробили стратегії взаємодії з такими дітьми.

 

Тренінги для учнів відбудуться ще у грудні у Новоград-Волинському, Романівському та Житомирському районах. Сьогодні у Коростені вчителі у рамках проекту проходять тренінг з питань психічного здоров’я дітей.

 

Нагадаємо, у рамках грантового проекту Центр практичної психології ««For Life» провів соцопитування 700 жителів області.

 

1

 

2

 

4

 

5

 

6

 

7

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців