Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг із заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту офісної техніки у 2018 році

Житомирський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг із заправки картриджів та  технічного обслуговування і  ремонту офісної техніки у 2018 році.

 

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 13:00 20 квітня 2018року до Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: 10014, м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1 або на електронну адресу: zhytomyr@lgdc.org.ua із темою листа, зазначеною на конверті,«Відкритий конкурс на закупівлю послуг із заправки картриджів та  технічного обслуговування і  ремонту офісної техніки».

 

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД.

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

 

1)      Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)

 

2)      Копій документів,  що надаються учасником:

  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

 

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

 

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

 

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість та якість послуг». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

 

Про результати конкурсу буде повідомлено після  прийняття рішення про визначення переможця.

 

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою zhytomyr@lgdc.org.ua, контактна особа: Богдан Сідоров (тел. 0973410703).

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців