Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг загального консалтингу з PR у 2018 році

Житомирський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг загального консалтингу з PR у 2018 році.

 

Пропозиції  повинні бути подані особисто, поштою або на електронну адресу  не пізніше 1800  «25» липня 2018 року до Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: 10014 м. Житомир вул. Михайлівська, 8/1 та на електронну адресу: zhytomyr@lgdc.org.ua  із темою листа, зазначеною на конверті, «Відкритий конкурс на закупівлю послуг загального консалтингу з PR».

 

Участь у конкурсі можуть взяти юридичні особи та фізичні особи – підприємці (платники єдиного податку ІІІ група), які можуть здійснювати відповідну діяльність на підставі відповідних  КВЕД.

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

 

1)      Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою  (у разі наявності) Форми комерційної пропозиції (додаток 1)

 

2)      Копій документів,  що надаються учасником:

  • Витягу з ЄДР;
  • Витяг з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), довідки ДФС про сплату єдиного податку;

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

 

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

 

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

 

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців.

 

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість» та «якість». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

 

Про результати конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: iryna.moroz@lgdc.org.ua, або до контактної особи: Мороз Ірина Миколаївна за телефоном: +38 (067) 618- 51-21

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців