Запрошуємо громадськість до обговорення проектів, які будуть презентувати організації 30 серпня

19.08.2017 16:12 Житомирська область, обговорення, проекти, грант, обласний бюджетк, громадські організації Версія для друку
270

Запрошуємо долучитись до публічного обговорення 23 проектів інститутів громадянського суспільства, які пройшли 2-й етап конкурсу.

 

Презентація соціальних ініціатив громадських організацій відбудеться 30 серпня у Житомирській ОДА.

 

Координаційна рада з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при ОДА під час другого засідання визначила перелік із 23 організацій, які будуть публічно захищати проекти для отримання гранту з обласного бюджету.

 

Під час наступного засідання координаційна рада підсумує оцінки конкурсних пропозицій та складе їх рейтинг, враховуючи думку громадськості. Після цього буде відібрано проектів на суму до 1 млн грн.

 

Нагадаємо, що загальна вартість реалізації цих 23 проектів складає майже 1 млн 834 тис. грн. Загалом на розгляд членів координаційної ради надійшло 58 проектів на суму близько 5,5 млн грн.

 

Детально ознайомитись із проектом та його кошторисною вартістю можна ТУТ. У кошторисах проектів можливі зміни відповідно до вимог та критеріїв Порядку проведення конкурсу з визначення проектів (ініціатив) ІГС для реалізації яких надається фінансова підтримка.

  

Відгуки та пропозиції надсилайте на електронну адресу управління obl_info@ukr.net.

  

Нагадаємо, що 18 серпня відбулось друге засідання членів координаційної ради, на якому обговорили відзначення в області важливих дат та розглянули грантові проекти від громадськості.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців