Завдяки монтажу північної трибуни кількість місць на стадіоні «Полісся» збільшиться до 6,5 тисяч – Ігор Гундич

30.10.2018 16:55 Житомирська область, спорт, стадіон "Полісся", реконструкція, Ігор Гундич Версія для друку
368

На Центральному стадіоні «Полісся» продовжують встановлювати конструкцію для накриття західної трибуни, а також розпочали монтаж північної трибуни. Це дозволить збільшити кількість глядацьких місць до 6,5 тисяч.

 

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 30 жовтня, коли вчергове перевірив хід робіт на одному із масштабних об’єктів ДФРР в області.

 

За словами голови ОДА, із самого початку реконструкції стадіону всі трибуни були демонтовані, крім західної, яку наразі відновлюють.

 

«Щодо реконструкції північної трибуни, то спочатку ми планували завозити повністю готові конструкції, вартість якої була б десь 5,5 млн грн. Ми дуже довго шукали технічне рішення – і нам розробили проект конструкції, яку ми можемо встановити самостійно. Наразі ми заливаємо бетоном ті конструкції, які будуть на північній трибуні. Вартість її вже із облаштуванням – 4,4 млн грн. Таким чином по-перше, ми економимо кошти, по-друге, економимо час. Адже підрядник обіцяє за 1,5 місяці при наявності всіх матеріалів повністю завершити заливати північну трибуну. Проектна потужність північної трибуни – 1490 місць. На західній трибуні у нас буде 5 тис. місць. Тобто загалом стадіон вміщатиме майже 6,5 тис. глядачів», – розповів Ігор Гундич.

 

Керівник області додав, що північна трибуна у першу чергу буде використовуватись під час проведення легкоатлетичних змагань. За проектом близько 35 т металу та 280 м куб. бетону буде застосовано для її монтажу.

 

Ігор Гундич також наголосив, що субпідрядник вже встановив 2 перші конструкції західної трибуни і продовжуватиме роботи. Але лише у грудні буде встановлено повністю каркас цієї трибуни, а у січні-лютому проходитиме її оздоблення.

 

«Робитимемо все можливе для того, аби перша домашня гра у 2019 році ФК «Полісся» пройшла на цьому стадіоні», – зазначив Ігор Гундич.

 

Загалом висота західної трибуни буде 19 м, для її монтажу буде використано 650 т металу.

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців