Завдяки переведенню на альтернативу котелень Житомирщина зекономила майже 1 млн куб. м. природного газу

16.01.2018 16:31 Житомирська область, енергозбереження, лічильники, котельні, альтернативні види палива, сонячні електростанції Версія для друку
243

1На Житомирщині у 2017 році в державних установах на альтернативні види палива перевели 32 котельні. Загалом в області вже 715 котелень працює на альтернативі.


Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.

 

Завдяки котельням на альтернативних видах палива в області заміщено майже 1 млн куб. м. природного газу у сфері теплопостачання.


Крім цього, в області впроваджуються такі заходи з енергозбереження, як встановлення теплових лічильників. Наразі вже встановлено 1107 лічильників обліку тепла, що становить 75,15% від загальної кількості будинків із централізованим теплопостачанням.


Також населення області активно користується програмою «теплих» кредитів. Нагадаємо, що У 2017 році у Житомирській області уклали 5093 кредитні договори на отримання «теплого» кредиту – 5066 із фізичними особами та 27 із ОСББ.


Ще один вид енергозберігаючих заходів – сонячні електростанції. У 2017 році 53 жителі Житомирської області встановили їх та отримали відшкодування з обласного бюджету на загальну суму 1 млн 28 тис. грн.


У 2018 році на компенсації за «теплі кредити» та встановлення сонячних станцій в обласному бюджеті передбачено 4 млн грн.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців