Завдяки ProZorro соціально значуща література друкуватиметься на 34 тис. грн дешевше

2.11.2017 10:28 Житомирська область, Прозоро, електронні закупівлі, економія, книги, виготовлення Версія для друку
242

Завдяки електронним закупівлям виготовлення соціально значущої літератури місцевих авторів ОДА зекономила 33 тис. 896 грн, що становить майже 17% від очікуваної вартості послуги.

 

Переможцями аукціону, який завершився 30 жовтня, стали 3 видавництва – ККГВ «Полісся», ТОВ «Бук-Друк» (Житомирська область) та ТОВ «Нілан-ЛТД» (Вінницька область).

Загальна вартість послуг становить 165 тис. 934 грн. Замовником послуг є управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації.

 

За умовами договору видавництва мають надрукувати 12 книг місцевих авторів загальним тиражем у 4600 примірників. Послуги з виготовлення книг мають бути  надані до 15 грудня 2017 року.

 

Перед друкуванням книг видавництва мають представити сигнальний примірник видання для того, аби замовник послуг спільно з експертною радою з питань випуску соціально значущої літератури затвердили тираж.

 

Після виготовлення тиражу соціально значуща література місцевих авторів буде розподілена між бібліотечними та шкільними фондами Житомирщини.

 

Нагадаємо, що кожного місяця Житомирщина економить 2-3 мільйони гривень завдяки системі Прозоро.

 

Довідково: Виконання та реалізація Програми випуску соціально значущої літератури місцевих авторів на 2017 рік здійснюється в рамках Програми інформаційної діяльності обласної державної адміністрації та розвитку інформаційної сфери області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2015 № 29.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців