Завершився кулінарний чемпіонат «Battle Chefs 2.0» на кубок голови ОДА. РЕЗУЛЬТАТИ

24.10.2017 12:39 Версія для друку
166

1У Житомирі завершився ІІ відкритий житомирський обласний чемпіонат кулінарного мистецтва та сервісу «Battle Chefs 2.0».

 

Проходив чемпіонат 20-21 жовтня у ТЦ «Метро».

 

Близько 100 кулінарів змагалися за кубок голови Житомирської облдержадміністрації готуючи неперевершені страви. Також свої уміння демонстрували й офіціанти.

 

ПЕРЕМОЖЦІ

чемпіонату «Battle Chefs 2.0»

на кубок голови ОДА Ігоря Гундича

 

 

 

в номінації Сучасна кухня JP1 (Ю)

1

Матушинський Дмитро

Золота медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ, гриль-клуб Авіатик, м.Житомир

2

Дяченко Андрій

Срібна медаль

М.Черкаси

3

Пашкевич Олександр

Срібна медаль

Кафе «Мандри»

Житомир

4

Буц Сергій

Бронзова медаль

м.Дніпро

 

 

в номінації Сучасна кухня JP1 (П)

1

Сілко Геннадій

Золота медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Бєляк Віктор

Срібна медаль

Шеф-кухар Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

3

Побітков Антон

Срібна медаль

м.Черкаси

4

Михнюк Олександр

Бронзова медаль

Су-шеф «Маріо»

 

 

в номінації Страва з птиці JP2 (Ю)

1.

Степанюк Юлія

Золота медаль

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

2

Паночишен В’ячеслав

Срібна медаль

м.Черкаси

3

Гриневич Євген

Бронзова медаль

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

 

 

в номінації Страва з птиці JP2 (П)

1

Журавльов Павло

Золота медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Сілко Геннадій

Срібна медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

3

Шепетюк Микола

Диплом учасника

М.Житомир

 

 

в номінації Страва з риби та морепродуктів JP3 (Ю)

1

Клочко Сергій

Золота медаль

Р-н «Форест» м.Черкаси

2

Лукаш Андрій

Срібна медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ, гриль-клуб Авіатик, м.Житомир

3

Малиновська Ольга

Бронзова медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

 

 

в номінації Страва з риби та морепродуктів JP3 (П)

1

Сілко Геннадій

Золота медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Михайловський Ярослав

Золота медаль

Кухар «Маріо»

Житомир

3

Журавльов Павло

Срібна медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

 

 

в номінації Паста JP4 (Ю)

1

Мартинюк Сергій

Золота медаль

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

2

Паночишен В’ячеслав

Срібна медаль

М.Черкаси

3

Торгонський Андрій

Бронзова медаль

Кухар «Маріо»

 

 

в номінації Паста JP4 (П)

1

Михайловський Ярослав

Срібна медаль

Кухар «Маріо»

Житомир

2

Михнюк Олександр

 

Бронзова медаль

Су-шеф «Маріо»

 

 

номінації Стародавня українська кухня JP5 (Ю)

1

Десятник Анна

Бронзова медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

2

Степанюк Юлія

 

Бронзова медаль

мЧеркаси

 

 

номінації Стародавня українська кухня JP5 (П)

1

Михайловський Ярослав

 

Срібна медаль

Кухар «Маріо»

Житомир

2

Михнюк Олександр

 

Срібна медаль

Су-шеф «Маріо»

Житомир

3

Шепетюк Микола

Диплом учасника

Пп м.Житомир

 

 

в номінації Ресторанні десерти JP6 (Ю)

1

Малиновська Ольга

Срібна медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

2

Матушинський Дмитро

Бронзова медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

3

Могилевиць Ганна

Бронзова медаль

ДНУ ім.. Олеся Гончара м.Дніпро

4

Васьківська Аліна

 

Бронзова медаль

м. Київ

 

 

в номінації Ресторанні десерти JP6 (П)

1

Брузда Лариса Петрівна

 

Срібна медаль

п/п

 

 

в номінації Сучасна українська кухня JP7 (Ю)

1

Мартинюк Сергій

Золота медаль

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

2

Лукаш Андрій

Срібна медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

3

Гриневич Євген

Диплом учасника

ДНЗ Жит. Вище професійно-технологічне училище

 

 

в номінації Сучасна українська кухня JP7 (П)

1

Бєляк Віктор

Золота медаль

Шеф-кухар Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Пархомчук Ігор

Бронзова медаль

М.Луцк

 

 

в номінації Молекулярна кухня JP8 (Ю)

1

Буц Сергій

Срібна медаль

Учень ДНУ, м.Дніпро

 

 

в номінації Кращий суші-майстер JP9 (Ю)

1

Пєстов Дмитро

 

Срібна медаль

Кухар лаундж-бар м.Житомир

 

 

в номінації Кращий суші-майстер JP9 (П)

1

Баглайчук Аліна

Золота Медаль

Бренд-шеф «Asia Style» м. Київ

2

Романчук Степан

Бронзова медаль

Шеф-кухар р-н «Барбарис»

 

 

в номінації Кращий шеф-кухар JP10 (Ю)

1

Буц Сергій

Золота Медаль

М.Дніпро

2

Лукаш Андрій

Срібна медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

3

Михальський Вадим

 

Срібна медаль

М.Бердичів

4

Десятник Анна

Бронзова медаль

Житомирський торговельно-екномічний коледж КНТЕУ м.Житомир

 

 

в номінації Кращий шеф-кухар JP10 (П)

1

Журавльов Павло

Золота Медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Пархомчук Ігор

 

Срібна медаль

М.Луцк

3

Сілко Геннадій

Срібна медаль

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомир

4

Побітков Антон

 

Бронзова медаль

М.Черкаси

 

 

в номінації Найкраща команда JP11 (П)

1

Бєляк Віктор

Золота медаль

 

Гриль-бар «Плезентвіль»

М. Житомиир

2

Завалюк Олена Олегівна

Бронзова медаль

 

п/п

 

 

 

 

 

 

в номінації  Арт-клас «Робота з шоколаду»

1

Могилевиць Анна Дмитрівна

Срібна медаль

ДНУ ім.. Олеся Гончара м.Дніпро

 

в номінації Арт-клас «Вироби з тіста»

1

Киричук Лілія Генріхівна

Золота медаль

КСРУ «ЖВПУІ» майстер виробничого навчання

2

Кавецька Марія Петрівна

Бронзова медаль

Учениця РПЛ

м. Радомишль

 

 

в номінації Арт-клас «Карвінг»

1

Дурава Юлія Юріївна

 

Золота медаль

Учениця ЦПТО

2

Іщук Ольга Павлівна

 

Срібна медаль

Кухар «Золота арка»

3

Михніцька Людмила Валентинівна

Бронзова медаль

КСРУ «ЖВПУІ» майстер виробничого навчання

 

 

в номінації Арт-клас «Вироби з мастики»

1

Брузда Лариса Петрівна

 

Золота медаль

п/п

2

Олексієнко Марина Олександрівна

Золота медаль

КСРУ «ЖВПУІ» майстер виробничого навчання

 

 

в номінації Арт-клас «Каравай»

1

Тужик Єлізавета Євгенівна

Срібна медаль

Учениця РПЛ

м. Радомишль

2

Безсмертна Віта Сергіївна

Бронзова медаль

Учениця ГВПУНТ

с. Головино

3

Гонтар Олександра Валентинівна

Бронзова медаль

Майстер виробничого навчання ДНЗ «ЖВПТУ»

 

 

в номінації Арт-клас «Традиційний хліб»

1

Заречна Олександра

 

Золота медаль

Учениця ДПТНЗ

2

Васьківська Аліна

 

Золота медаль

м. Київ

 

 

в номінації Арт-клас «Весільний або святковий торт»

1

Клименюк Роксолана Броніславівна

Золота медаль

Майстер в/н ДНЗ «БВПУ»

2

Гарбузюк Ганна Миколаївна

Срібна медаль

Учениця ЦПТО

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців