Завершується реконструкція приміщень для медіатек у Романівській та Гришковецькій гімназіях

10.11.2017 11:53 Житомирська область, медіатека, облаштування, ремонт, приміщення, обладнання Версія для друку
405

На завершальному етапі ремонт приміщень, де вже до кінця 2017 року будуть обладнані сучасні медіатеки Романівської та Гришковецької гімназій. Середня вартість типового проекту облаштування медіатеки в навчальному закладі складає 400,0 тис. грн.

 

Про це інформує управління освіти  і науки Житомирської ОДА.

 

«Сьогодні в області повноцінно функціонує 6 медіатек – 5 у м. Житомир та 1 у Хорошівській гімназії. Завершуються роботи з реконструкції приміщень медіатеки в Гришковецькій (Бердичівський район) та Романівській гімназіях. До кінця 2017/2018 навчального року планується переобладнати шкільні бібліотеки у медіатеки в 20 загальноосвітніх навчальних закладах області. Вартість типового проекту облаштування медіатеки в навчальному закладі із врахуванням будівельних робіт складає 400,0 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

 

Облаштування 12 медіатек фінансуватиметься за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в рамках реалізації проектів із створення нового освітнього простору.

 

Нагадаємо, що всі роботи з переобладнання шкільної бібліотеки нового зразка у Хорошівській гімназії виконані згідно дедлайну голови ОДА Ігоря Гундича.

 

Довідково: Відповідно до Меморандуму про співпрацю з розвитку інклюзивного середовища, підписаного між Благодійним фондом Порошенка та Житомирською обласною державною адміністрацією, в області у 2017 році розпочато роботу з реалізації проекту реконструкції шкільних бібліотек у сучасні медіатеки.

 

Створення сучасної шкільної бібліотеки – медіатеки є частиною системних якісних змін у наданні освітніх послуг. Медіатека – це простір для навчання, роботи та спілкування з використанням інноваційних технологій.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців