На Житомирщині проводяться заходи з попередження нових випадків захворювання на гепатит А

19.10.2016 17:36 Житомирщина, гепатит А, діти, захворювання, попередження, заходи Версія для друку
492

4646464646За повідомленням Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 18 жовтня 2016 року в Черняхівському районі на вірусний гепатит А захворіло та госпіталізовано 11 дітей Зороківського козацького ліцею. Це учні 1-го, 4-го, 5-го, 7-го, 9-го та 10 класів.

 

Троє учнів захворіли в період з 6 по 10 жовтня, хворобу в інших дітей виявлено при проведенні вірусологічних обстежень. Перебіг захворювання у всіх дітей легкої форми.

 

Начальник управління освіти та науки Житомирської ОДА Вадим Калінін інформує, ситуація із випадками захворювання дітей ліцею на гепатит А під контролем. Разом із ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» розроблено план заходів по локалізації та ліквідації вогнища хвороби: встановлено медичне спостереження, організовано поточну дезінфекцію житла тих, хто контактував з хворими, та в ліцеї.

 

Крім цього, Вадим Калінін наголошує, що всім навчальним закладам області надіслано методичні рекомендації щодо недопущення розповсюдження хвороби серед школярів та заходів профілактики гепатиту А. Наразі протиепідемічні заходи у Черняхівському районі тривають.

 

Також зафіксовано випадки захворювання на вірусний гепатит А серед жителів села Миколаївка Ємільчинського району, де в період з 9 вересня 2016 р. по 14 жовтня 2016 на вірусний гепатит А захворіло  9 осіб,  із яких 8 хворих виявлено за результатами лабораторного обстеження. Серед захворілих  - 8 дорослих та 1 дитина. Всього обстежено 9 хворих та 9 контактних.

 

Хворі відразу були госпіталізовані до інфекційного відділення Ємільчинської ЦРЛ. Хвороба протікає в легкій формі. Станом на 18 жовтня 2016 року після лікування виписані 4 особи.

 

Всього зареєстровано 6 вогнищ, в тому числі: 5 домашніх та одне - в колективі (техпрацівник школи). Серед захворілих учнів школи с. Миколаївка немає. Відразу встановлено медичне спостереження за 21 контактними особами в домашніх вогнищах та 167 – в  школі, організовано поточну дезінфекцію у домашніх вогнищах та в школі.

 

Ситуація перебуває на контролі в ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців