Заява голови облдержадміністрації Сергія Машковського

2.06.2016 19:13 Житомирська область, Сергій Машковський, заява, фінансові махінації, перерахування коштів Версія для друку
1145

65415351Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський звернувся до правоохоронних органів з проханням вжити заходів щодо можливого факту фінансових махінацій з боку невідомих осіб.

 


Невідомі особи просять у підприємців області кошти начебто на благодійні цілі – оплату на прожиття дітей-переселенців, допомогу дітям, учасникам АТО, представляючись помічником голови.

 

«Я нікого не уповноважував спілкуватися від мого імені щодо збору будь-якої допомоги в тих чи інших цілях. Закликаю всіх одразу повідомляти правоохоронні органи про такі звернення. Сподіваюся на швидку реакцію правоохоронців, адже нам відомі рахунки та контактні дані цих осіб», – заявив Сергій Машковський.

 

Невідомі особа вже зверталася до підприємців щодо перерахування коштів для дітей-переселенців з Луганської області в сумі 27 тисяч гривень, представляючись  помічниками Машковського Сергія Олександровича.

 

Також неіснуючим благодійним фондом «Країна єдина» було розіслано листи щодо збору благодійної допомоги на банківський рахунок нібито від керівництва області. Керівником фонду представилася Пашкіна Л.М. (Звернення опубліковане внизу).

 

Голова ОДА закликає жителів Житомирщини бути пильними і одразу повідомляти правоохоронців про людей, які звертаються від його імені і просять фінансову допомогу.

 

564653132

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців