Жителі Пулинського району заблокували вантажівку зі львівським сміттям

14.04.2017 14:30 Житомирська область, сміття, львів, вивіз, вантажівка, Пулини, кримінальне впровадження Версія для друку
513  

Жителі Пулинського району Житомирщини заблокували вантажівку зі львівським сміттям та обіцяють не випустити до того часу, поки не буде прибрано 11 фур сміття, викинутого у районі 2 дні тому.

 

Про це заявляють самі жителі, а також нарікають, що сміття викинули їм у подарунок на «чистий четвер», хоча напередодні увесь район прибрав узбіччя та провів масштабну толоку.

 

Позицію людей підтримує і місцева влада.

 

Голова Пулинської РДА Віктор Байда зазначає: «Львів та навколишні райони організували флешмоб та передали нам естафету львівського сміття. Але ми її будемо підтримувати іншим методом. Заблокували вантажівку, яку затримала поліція, і не випустимо до тих пір, поки 11 фур сміття не заберуть назад додому. Люди налаштовані категорично. І ми їх підтримуємо».

 

Приблизно в ніч на 13 квітня близько 200 тонн сміття скинули на території Пулинського району, зокрема у селах Улашанівка та Червоносілка.

 

Походження сміття не викликає сумнівів, адже у ньому наявні товарні чеки з міста Львова та документи з найближчих районів.

 

Також 13 квітня поліція виявила поблизу села Улашанівка автомобіль, завантажений 20 тонами відходів. Проходять процесуальні дії, поліція допитує власника затриманого автомобіля.

 

Водій вантажівки зазначає, що везе сміття у Київ, але кінцевий пункт призначення назвати не може, бо йому «ще не повідомили».

 

Автомобіль тимчасово затриманий, а поліція звернулася з клопотанням до суду про арешт зазначеної вантажівки.

 

За фактом вивантаженого сміття розпочато кримінальні впровадження за статтею 239 КК України (забруднення та псування земель).

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців