Житомирщина – перша область, де реалізують проект «Дім ветерана»

17.05.2018 12:38 Житомир, Дім ветерана, проект, розроблення, реалізація, учасники АТО Версія для друку
502    

Житомирщина – перша область, де реалізують соціальний проект «Дім ветерана» для реабілітації учасників АТО та військових, який планують на базі центру вертебрології. ОДА активно долучається до розробки будівельного проектно-кошторисної документації.

 

Базовий проект «Дому ветерана» презентували голові ОДА Ігорю Гундичу сьогодні, 17 травня, представники Благодійного фонду «Інформаційно-координаційний центр».

 

«Насамперед нам потрібно презентувати проект та візуалізацію «Дому ветерана» так, щоб люди прониклися ідеєю та зрозуміли концепцію. Водночас ми маємо розуміти реальну вартість реалізації проекту. За необхідності ми зможемо залучити кошти обласного бюджету. Є візуалізація та схема, як все має виглядати, а далі ми можемо розробляти будівельний проект. З вас дизайн та розробка – з нас проектант. Ми підключимо 2-3 організації, які дадуть кілька варіантів проекту. Дім має запрацювати вже цього року», – зазначив Ігор Гундич.

 

Візуалізація та базовий проект БГ «Інформаційно-координаційний центр» презентують 24 травня народним депутатам, які готові внести благодійні внески для створення такого простору на Житомирщині.

 

«За проектом «Дім ветерана» має 302 кв. м. Головний принцип проекту – це абсолютний Open Space, щоб з кожного куточку було видно, де що відбувається в приміщенні. Другий принцип – обов’язково має бути елемент для подружніх консультацій, дитяча кімната, щоб заохочувати ветеранів до сімейного відпочинку, що вважається більш ефективнішим у реабілітації. Третій принцип – елемент неформальної «кухонної» бесіди. Головне завдання «Дому ветеранів» – це надання психологічної реабілітації і первинних юридичних консультацій. Тут є зона для психологічних тренінгів, де стоять пуфи і великий телевізор. І обов’язково зона для професійного навчання – для роботи з роботодавцями, консультаціями», – розповів представник БГ «Інформаційно-координаційний центр» Ярослав Павловський.

Також голова Ігор Гундич наголосив, що потрібно уже зараз планувати кількість працівників «Дому ветеранів» для того, щоб передбачити фінансування в обласному бюджеті.

 

Планується, що такий простір буде створено на базі колишнього кінотеатру центру вертебрології. Це буде відкритий простір, де працюватимуть психологи та інші спеціалісти, що надаватимуть консультації учасникам АТО. Там же ветерани зможуть спілкуватися між собою, проводити час з родиною.

 

Нагадаємо, що нещодавно Ігор Гундич підписав меморандум з Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадимом Свириденком та БФ «Інформаційно-координаційний центр» про співпрацю у реалізації такого проекту «Дім ветерана».

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців