Житомирщина – перша область в Україні, яка реалізує програму підтримки сонячних електростанцій

1.12.2017 12:50 Житомирська область, сонячні електростанції, програма, відшкодування, Держенергоефективності, Ігор Гундич, Сергій Савчук Версія для друку
454

1Житомирщина – це перша область в Україні, яка ініціювала та впроваджує програму підтримки сонячних електростанцій серед населення.

 

Це підтвердив сьогодні, 1 грудня, голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час регіонального семінару з енергоменеджменту у м. Житомирі.

 

«Саме на Житомирщині ми починали проводити тренінги з представниками ОСББ по "теплим кредитам", які не побоялися і одні з перших почали впроваджувати енергоефективні заходи на багатоповерхові будинки. І сьогодні Житомирська область перша в Україні, яка запровадила підтримку серед населення на встановлення сонячних електростанцій. В Україні поки діє тільки "зелений" тариф, а Житомирщина ще і допомагає своїм жителям ставати енергонезалежними», – зазначив Сергій Савчук.

 

За словами голови ОДА Ігоря Гундича, який був ініціатором програми, ініціатива набуває все більшої популярності серед населення.

 

«На початку ми поставили собі планку у 30-35 сонячних електростанцій до кінця 2017 року. Але вже сьогодні маємо більше 50. 9 власників вже отримали компенсацію, ще 21 власник готує документи на відшкодування. Крім того, реалізовуємо інвестиційні проекти з будівництва надпотужних сонячних електростанцій у Бердичівському та Лугинському районах», – наголосив Ігор Гундич.

 

Детальніше про програму підтримки сонячних електростанцій можна дізнатися ТУТ.

 

Нагадаємо, сьогодні Ігор Гундич підписав меморандум з Держенергоефективністю про енергоменеджмент в області.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців